Kagrra cz info

25. června 2009 v 15:35 | Riki |  Kagrra
125.jpg kagrra image by kurono_alien
Velmi živá a oblíbená skupina v indiánských převlečcích. Původně pojmenovaný Crow a za partajní etiketě, ale přejmenován na Kagrra a přesunut do PS Společnost polovině roku 2000 a od té doby byl drtivý úspěch. Unikátní uprostřed stále imitátor Indies scény s neobvyklou hudbu a pevné fázi přítomnosti, to je určitě kapela na hlídej.

Hudba
Melodický rock s tmavě nádech goth .. Já nevím. Kagrra je těžké definovat. Ale překvapivě dobré a odchodu budete chtít víc. Akiya píše většinu písní a hraje na kytaru rozumí, a Isshi má boží hlas .. včetně loveliest fistule Slyšel jsem za dlouhou dobu, která ví, jak používat na správných místech. Velmi, velmi doporučuji Kagrra. Mají uvolní dvě demotapes čtyři singly a tři mini alba.
Žít
Vždy ohromující výkon, tyhle chlapy držte etapě stylu. Isshi je úžasný přítomnost, což je klidný krása, která se vznáší kolem milost a eleganci, než jakýkoli člověk má právo obrátit se, a vede k davu s jeho okázalý gesta rukou. Uprostřed jejich zástup-pleaser píseň, on naklání nad dav, jak brzy jako vždycky, a pak se otevře jeho úst křičet "ai yai yai yai yai!" jako nějaký psychopat, pláč banshee. Skutečně očima viděti. Akiya je malý démon, rozpustilý a křenící jak klenbami o fázi škodolibě, zatímco Shin drží svůj klid a vypadá jako v pohodě, jak byste mohli představit, před příliš skoky do čekajícího davu. Nao stojí vzadu a hodinky s úsměvem, ale přesto je rychlý, aby se připojily k šaškoviny když dostal šanci. A dokonce je Izumi zábava vzadu za bubny.
Pohled
Zdá se, že slovo 'kagura' (což je, jak 'Kagrra' se vyslovuje), je jakési tradiční japonský styl tance a kroje z kapely odrážet tuto tradiční představu, s plamennější kimona a doplňky přímo z japonské kultury. Ale to vše s moderním twist; materiály včetně kůže a rybářská, spon a límce, plus zářivě červené a modré vlasy a vkus neobvyklého makeup. Kagrra dát tolik úsilí, aby jejich vzhled jako jejich hudba, a stojí to za každý jen vyhořelé.

teto článek jsem si hodilka o5 do překladače, takže.. pomiňte :-P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Posloucháš

J-music 61.6% (93)
K-music 27.2% (41)
C-music 11.3% (17)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.